Berba jabuka u Velikoj Ludini

Svjetski dan jabuka svečano smo obilježili u petak, 20. listopada 2017. posjetom Fragariji d.o.o. u Velikoj Ludini.

Mališani osam odgojnih skupina iz svih naših objekata uživali su berući plodove koje su kasnije podijelili s prijateljima i ponijeli kući roditeljima. Nakon berbe počastili smo se ručkom na velikoj ledini uz voćnjak.

-Danas je ovdje uživalo 160 djece starijih skupina. Brali smo jabuke i ostale jesenske plodove, pjevali, izmišljali igre i puno toga. Osam skupina zajedno s odgajateljima i stručnim timom uživali su na svježem zraku i suncu – rekla je ravnateljica Ljubica Ivšić.

 


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_75e256ff5f72360cd850e7032dda99da, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0