Dan policije u Dječjem vrtiću Sisak Novi

Dječji  vrtić Sisak Novi i PU SMŽ  njeguju već duže vrijeme odličnu suradnju  s ciljem osiguravanja sigurnosti djece u prometu. Tako su  i ove godine u dogovoru s ravnateljicom Ljubicom Ivšić  na Dan policije došli pokazati službeni policijski auto kojeg su djeca s velikim zanimanjem pregledala, iz neposredne blizine unutar i van vozila, čuli su i policijsku sirenu ,te postavili mnoštvo pitanja koja se vežu uz policijski posao. Da djelatnici Policije znaju kako cijenimo njihov posao i sigurnost koju nam pružaju,  djeca su im uručila i likovne radove na tu temu, te tako čestitali svima Dan Policije.


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_26c33a9acac7564618f993300447c306, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0