Djelatnici i suradnici DV Sisak Novi na team buildingu

Tradicionalno djelatnici Dječjeg vrtića Sisak Novi putuju na dvodnevne team buildinge u Crikvenicu, Dugu uvalu, Sarajevo, Tuheljske toplice… Kroz dva dana prekrasnog nasmijanog druženja u Crikvenici djelatnici su obilježili završetak uspješne pedagoške godine. Sadržaj poput zajedničke večeri animacije, sunčanja, kupanja, odlaska brodom do prekrasnog Vrbnika rezultirao je dogovorom o ponovnom odlasku uoči nove pedagoške godine. Da bi se što ljepše osjećali potrudili su se ljubazni i profesionalni djelatnici Stoimene Vladimir Nazor d.o.o. vrhunskom uslugom smještaja i prehrane te ostalih usluga u hostelu.

crikvenicaIMAG0772IMAG0784IMAG0799IMAG0801IMAG0802

 


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_2b01db4889308468dd4260fb25b74c0b, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0