Inkluzija i integracija u potpunosti

Tijekom dopodneva stručni tim Dječjeg vrtića Sisak Novi na čelu s ravnateljicom Ljubicom Ivšić obavio je inicijalne razgovore s roditeljima djece iz Capraških poljana koji će ove jeseni krenuti u redoviti program. Prema izjavi ravnateljice Ljubice Ivšić vizija od prije nekoliko godina da se djeca u potpunosti integriraju u Dječji vrtić Sisak Novi je konačno realizirana. Djeca, odgojitelji i djelatnici Dječjeg vrtića Sisak Novi od jeseni radosno iščekuju nove prijatelje.

capraske1 capraske3 capraske4 capraske5 capraske7 capraske8 capraske9


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_2ab59a0f9516e786343475e77fb20a8b, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0