Obavijest za roditelje novoupisane djece

Poštovani roditelji,

popis djece upisane u Dječji vrtić Sisak Novi u pedagoškoj godini 2017./2018. možete pronaći na ulaznim vratima svih objekata vrtića. Obavijest za roditeljske sastanke koji će se održati u ponedjeljak, 5. lipnja u 17 sati (dvorana vrtića Tratinčica) i u utorak 6. lipnja u 17 i 18 sati (dvorana vrtića Radost) roditeljima je poslana putem sms-a. Na roditeljskom sastanku roditelji će saznati informacije o organizaciji, programima i periodu prilagodbe.

Stručni tim


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_f1d6ba9abe132a32b01fa8276c0eb983, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0