Raspjevane Kosjenke u Domu kulture održale veliki godišnji koncert

Dječji zbor Kosjenka završio je vrlo uspješnu pedagošku godinu velikim koncertom u Domu kulture Kristalna kocka vedrine, u ponedjeljak, 19. lipnja. Koncert je bio kruna marljivog rada mališana i njihovih voditelja i odgojitelja. Kosjenke su, uz pomoć voditeljica zbora Ljubice Ivšić, Vesne Pavlice i Vesne Pravdić otpjevale hitove s prvog albuma i nekoliko novih pjesama. Ravnateljica Ljubica Ivšić najavila je snimanje novog CD-a već slijedeće pedagoške godine. Uz raspjevane Kosjenke nastupili su mališani iz folklorne igraonice Maslačak i Tratinčica kojima su u svladavanju tradicijskih plesnih koraka i pjesama pomagali odgojiteljice Ivanka Idžaković, Tihana Barać, Ana Marija Ovas i Melita Vujasić. Velikim pljeskom publika je nagradila i mališane iz engleske igraonice voditelja Svjetluške Rupčić i Roberta Gorenka.

koncert1 koncert2 koncert3 koncert4 koncert5 koncert6 koncert7 koncert8 koncert9 koncert10koncert11 koncert12JPG koncert13 koncert14 koncert15 koncert16 koncert17 koncert18


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_c2ad677067fa36b3239d97eaf43962e6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0