Uprizorena predstava dobrodošlice

Odgajateljice Dječjeg vrtića Sisak Novi posebno su se potrudile za stvaranje vesele atmosfere na početku nove pedagoške godine. Da bi prvi dani u vrtiću ostali u pamćenju po smijehu, pobrinule su se odgajateljice Vesna Pavlica, Tihana Barać, Svjetluška Rupčić i Senka Kapelec koje su pripremile predstavu Loptica hopsica. U predstavi dobrodošlice uživala su prvo djeca iz vrtića Radost i Maslačak u utorak, 5. rujna, dok je za mališane iz objekta Tratinčica izvedena dan poslije.


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_83dd436d2ad0ebacec52d3d01ee679dc, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0