Zaposleno pet odgajatelja za rad s djecom s teškoćama u DV Sisak Novi

Uz suglasnost gradonačelnice Kristine Ikić Baniček, djelatnici i djeca Dječjeg vrtića Sisak Novi će slijedeću pedagošku godinu provesti uz povišeni pedagoški standard. Zapošljavanjem novih pet odgajatelja Dječji vrtić Sisak Novi ostvaruje zavidne rezultate vezano uz inkluziju ranjive skupine djece s teškoćama i djece romske populacije. Stoga je bilo potrebno zaposliti pet novih djelatnika odgojno – obrazovnog profila da bi proces inkluzije u potpunosti zaživio. Dječji vrtić sisak Novi je izuzetno prepoznatljiv na području Sisačko-moslavačke županije, a i šire po aktivnostima vezanim uz multikulturalnost i inkluziju.


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_0c3d43977a1f57f2553c99b6efe8f9e0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0