“Zvjezdice” u Zagrebu

Složnim rukama odgojitelja i roditelja skupine “Zvjezdice” organiziran je odlazak vlakom u Zagreb na lutkarsku predstavu. U Zagrebačkom kazalištu lutaka mališani su pogledali lutkarsku predstavu “Ivica i Marica” koja ih je oduševila. No to nije sve… nakon predstave djeca su sudjelovala na radionici i izrađivala lutke bake Roze koje su mogli ponijeti kući za uspomenu.

Vrijeme do povratka vlakom u Sisak proveli su u šetnji centrom grada Zagreba. “Zvjezdice” su uživale u prekrasnom izletu koji će im svima sasvim sigurno ostati u lijepom sjećanju.

 


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_e6d99efb126d3804725682b574944fd7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0